![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ciaran420 | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Location: Tavistock, Devon, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | Pusher (1996) - May 14, 2011 |
| 90 | World's Greatest Dad (2009) - May 06, 2011 |
| 87 | Die Hard (1988) - Apr 11, 2011 |
| 84 | Night Watch (2004) - Apr 11, 2011 |
| 86 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Apr 11, 2011 |
| 87 | Fargo (1996) - Apr 11, 2011 |
| 86 | Garden State (2004) - Apr 11, 2011 |
| 1 | Catwoman (2004) - Apr 11, 2011 |
| 80 | Shanghai Knights (2003) - Apr 11, 2011 |
| 85 | Cast Away (2000) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |