![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cibalo | |
![]() |
Cinema Addict - 1105 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Location: Texas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 62 | Death Race (2008) - Nov 02, 2009 |
| 80 | Valkyrie (2008) - Nov 02, 2009 |
| 40 | Semi-Pro (2008) - Nov 02, 2009 |
| 52 | Hitman (2007) - Nov 02, 2009 |
| 60 | The Substitute (1996) - Nov 02, 2009 |
| 92 | The Hurt Locker (2009) - Nov 02, 2009 |
| 82 | Spies Like Us (1985) - Nov 02, 2009 |
| 84 | Quantum of Solace (2008) - Nov 02, 2009 |
| 40 | Be Kind Rewind (2008) - Nov 02, 2009 |
| 77 | Charlie Wilson's War (2007) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |