![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cicci | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2008
Location: Sweden
|

| 70 | She Monkeys (2011) - Sep 16, 2011 |
| 30 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Sep 16, 2011 |
| 10 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Sep 16, 2011 |
| 75 | Dogtooth (2010) - Sep 16, 2011 |
| 60 | Synecdoche, New York (2008) - Sep 16, 2011 |
| 55 | Submarine (2010) - Sep 16, 2011 |
| 30 | Panic Room (2002) - Jul 18, 2011 |
| 60 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 18, 2011 |
| 78 | Taxi Driver (1976) - Jul 18, 2011 |
| 85 | Life of Brian (1979) - Jul 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |