![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cidrick | |
![]() |
Movie Buff - 376 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 3 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 74 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |