![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cinecitta | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2009
Location: Okinawa, Japan
|
|
Bio: Porquoi pas..
| |

| 100 | Rushmore (1998) - Sep 22, 2009 |
| 100 | L'avventura (1960) - Sep 22, 2009 |
| 100 | Children of Paradise (1945) - Sep 15, 2009 |
| 87 | Kids (1995) - Aug 10, 2009 |
| 100 | Daisies (1966) - Aug 08, 2009 |
| 80 | Harvie Krumpet (2003) - Aug 08, 2009 |
| 99 | Manhattan (1979) - Aug 08, 2009 |
| 5 | Two Weeks Notice (2002) - Aug 08, 2009 |
| 100 | Julien Donkey-Boy (1999) - Aug 08, 2009 |
| 99 | Gummo (1997) - Aug 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |