Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cinemama
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2011
Location: USA
Recent Rankings
80 Big Daddy (1999) - May 09, 2011
82 Intolerable Cruelty (2003) - May 07, 2011
85 Galaxy Quest (1999) - May 07, 2011
72 The Perfect Storm (2000) - May 06, 2011
79 Don Juan DeMarco (1995) - May 02, 2011
79 The Princess Diaries (2001) - May 02, 2011
70 Universal Soldier (1992) - May 02, 2011
88 City of Angels (1998) - May 02, 2011
82 The Craft (1996) - May 01, 2011
65 Sharktopus (2010) - Apr 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cinemama. Why not go rank more films, then come back and check it out again?