Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cinemateque
Movie Buff - 350 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
94 Fargo (1996) - Mar 03, 2011
93 No Country for Old Men (2007) - Mar 03, 2011
91 A Serious Man (2009) - Mar 03, 2011
90 True Grit (2010) - Mar 03, 2011
92 Pulp Fiction (1994) - Mar 03, 2011
93 Inglourious Basterds (2009) - Mar 03, 2011
91 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 03, 2011
90 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 03, 2011
92 Reservoir Dogs (1992) - Mar 03, 2011
94 Talk to Her (2002) - Mar 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cinemateque. Why not go rank more films, then come back and check it out again?