![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cirdancin | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: Costa Rica
|

| 75 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Best of Youth (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |