![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CitizenCain | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2010
Location: SF, California Love, USA
|
|
Bio: I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people. There are times when I look at people and I see nothing worth liking. I see the worst in people. I don\'t need to look past seeing them to get all I need.
| |

| 90 T8 | Léon: The Professional (1994) - Apr 28, 2010 |
| 95 T9 | The Shining (1980) - Apr 28, 2010 |
| 82 T7 | Trainspotting (1996) - Apr 28, 2010 |
| 75 T5 | Demolition Man (1993) - Apr 28, 2010
"Silly action flick, but so much fun to watch."
|
| 55 T1 | Deep Blue Sea (1999) - Apr 28, 2010 |
| 78 T6 | Melinda and Melinda (2004) - Apr 28, 2010 |
| 82 T7 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Apr 28, 2010 |
| 75 T5 | Step Brothers (2008) - Apr 28, 2010 |
| 92 T8 | Schindler's List (1993) - Apr 28, 2010 |
| 80 T6 | 12 Monkeys (1995) - Apr 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,054,000 Movie Rankings and Counting... |