Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
CitizenJerk
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2007
Location: USA
Recent Rankings
15 Grandma's Boy (2006) - Mar 01, 2007
60 Dead Man (1995) - Mar 01, 2007
20 To Die For (1995) - Mar 01, 2007
50 Deep Impact (1998) - Mar 01, 2007
40 Look Who's Talking (1989) - Mar 01, 2007
65 Midnight Cowboy (1969) - Mar 01, 2007
35 Lake Placid (1999) - Mar 01, 2007
55 The Faculty (1998) - Mar 01, 2007
85 Enter the Dragon (1973) - Mar 01, 2007
65 Marie Antoinette (2006) - Mar 01, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CitizenJerk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?