![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Classicista | |
![]() |
Movie Buff - 275 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | It (1990) - Nov 17, 2007 |
| 60 | Girl, Interrupted (1999) - Nov 17, 2007 |
| 57 | Lost in Translation (2003) - Nov 17, 2007 |
| 65 | Shrek 2 (2004) - Nov 17, 2007 |
| 70 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Nov 17, 2007 |
| 60 | Richie Rich (1994) - Nov 17, 2007 |
| 65 | Walking Tall (2004) - Nov 17, 2007 |
| 70 | Aliens (1986) - Nov 17, 2007 |
| 62 | White Fang (1991) - Nov 17, 2007 |
| 64 | About a Boy (2002) - Nov 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |