![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ClauClau | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 42 | American Beauty (1999) - Jan 16, 2011 |
| 70 | Sexy Beast (2000) - Jan 16, 2011 |
| 55 | Donnie Darko (2001) - Jan 16, 2011 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Jan 16, 2011 |
| 50 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jan 16, 2011 |
| 60 | Cabin Fever (2002) - Jan 16, 2011 |
| 84 | The Exorcist (1973) - Jan 16, 2011 |
| 99 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 16, 2011 |
| 65 | The Departed (2006) - Jan 16, 2011 |
| 50 | Sling Blade (1996) - Jan 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |