![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ClaudiaPuig | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: Netherlands
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Zodiac (2007) - Jan 13, 2009 |
| 100 | Y Tu Mamá También (2001) - Jan 13, 2009 |
| 50 | The World's Fastest Indian (2005) - Jan 13, 2009 |
| 25 | White Noise (2005) - Jan 13, 2009 |
| 88 | Whale Rider (2002) - Jan 13, 2009 |
| 75 | War of the Worlds (2005) - Jan 13, 2009 |
| 63 | Wanted (2008) - Jan 13, 2009 |
| 100 | WALL·E (2008) - Jan 13, 2009 |
| 88 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Jan 13, 2009 |
| 100 | Volver (2006) - Jan 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |