![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ClausWalther | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: May 3, 2009
Location: Denmark
|

| 65 | Angels in America (2003) - May 03, 2009 |
| 73 | Pan's Labyrinth (2006) - May 03, 2009 |
| 70 | Let the Right One In (2008) - May 03, 2009 |
| 70 | Europa (1991) - May 03, 2009 |
| 60 | The Kingdom II (1997) - May 03, 2009 |
| 60 | The Idiots (1998) - May 03, 2009 |
| 65 | Dogville (2003) - May 03, 2009 |
| 50 | Air Force One (1997) - May 03, 2009 |
| 50 | Apollo 13 (1995) - May 03, 2009 |
| 40 | Bad Boys II (2003) - May 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |