![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Clay Pate | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2008
Location: USA
|

| 70 | What Women Want (2000) - Nov 05, 2008 |
| 60 | Babe (1995) - Nov 05, 2008 |
| 80 | The Patriot (2000) - Nov 05, 2008 |
| 50 | The Nutty Professor (1996) - Nov 05, 2008 |
| 40 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Nov 05, 2008 |
| 63 | Scarface (1983) - Nov 05, 2008 |
| 60 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Nov 05, 2008 |
| 75 | Stand by Me (1986) - Nov 05, 2008 |
| 70 | Tombstone (1993) - Nov 05, 2008 |
| 100 | Rocky IV (1985) - Nov 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |