![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Clemmi | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Heathers (1989) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A Fish Called Wanda (1988) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bull Durham (1988) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Dark Crystal (1982) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Mystic Pizza (1988) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Patton (1970) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Terminator (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Hannah and Her Sisters (1986) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |