Clight

clight
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 64% The Fast and the Furious (2001) - Rated 16 Nov 2008
58 5% Coneheads (1993) - Rated 16 Nov 2008
90 75% 8 Mile (2002) - Rated 16 Nov 2008
83 41% Evan Almighty (2007) - Rated 16 Nov 2008
97 98% The Boondock Saints (1999) - Rated 16 Nov 2008
86 54% The Girl Next Door (2004) - Rated 16 Nov 2008
90 75% I Am Legend (2007) - Rated 16 Nov 2008
82 38% Click (2006) - Rated 16 Nov 2008
42 2% The Blair Witch Project (1999) - Rated 16 Nov 2008
72 16% Big (1988) - Rated 16 Nov 2008