![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Clintron | |
![]() |
Movie Buff - 294 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2011
Location: Canada
|

| 90 | Grave of the Fireflies (1988) - Mar 11, 2011 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Mar 10, 2011 |
| 80 | Six Degrees of Separation (1993) - Mar 10, 2011 |
| 80 | Grizzly Man (2005) - Mar 10, 2011 |
| 80 | Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Mar 10, 2011 |
| 80 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Mar 10, 2011 |
| 90 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Mar 10, 2011 |
| 90 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Mar 10, 2011 |
| 80 | How to Train Your Dragon (2010) - Mar 10, 2011 |
| 80 | United 93 (2006) - Mar 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |