![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ClobeSmith | |
![]() |
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2006
Location: USA
|

| 86 | Chicago (2002) - Dec 09, 2006 |
| 71 | Gladiator (2000) - Dec 09, 2006 |
| 80 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Dec 08, 2006 |
| 28 | Irreversible (2002) - Dec 08, 2006 |
| 84 | Napoleon Dynamite (2004) - Dec 08, 2006 |
| 94 | Capote (2005) - Dec 08, 2006 |
| 74 | Eyes Wide Shut (1999) - Dec 08, 2006 |
| 70 | Killer's Kiss (1955) - Dec 08, 2006 |
| 91 | Full Metal Jacket (1987) - Dec 08, 2006 |
| 80 | The Killing (1956) - Dec 08, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |