![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ClownOut | |
![]() |
Film Freak - 786 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: No information
| |

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 25 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |