![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Codruta | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Urbana, Illinois, USA
|

| 92 | The Elephant Man (1980) - Jan 04, 2011 |
| 92 | Life of Brian (1979) - Jan 04, 2011 |
| 94 | The Lives of Others (2006) - Jan 04, 2011 |
| 95 | Waking Life (2001) - Jan 04, 2011 |
| 60 | Titanic (1997) - Jan 04, 2011 |
| 82 | Bad Education (2004) - Jan 04, 2011 |
| 95 | Lovers of the Arctic Circle (1998) - Jan 04, 2011 |
| 30 | Big Fat Liar (2002) - Jan 04, 2011 |
| 83 | Trainspotting (1996) - Jan 04, 2011 |
| 91 | Moon (2009) - Jan 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |