![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Coffey522 | |
![]() |
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2010
Location: USA
|

| 72 | Friday (1995) - Jun 14, 2010 |
| 83 | The Prestige (2006) - Jun 14, 2010 |
| 40 | Open Water 2: Adrift (2006) - Jun 14, 2010 |
| 70 | Open Water (2003) - Jun 14, 2010 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Jun 14, 2010 |
| 71 | Observe and Report (2009) - Jun 14, 2010 |
| 78 | Hackers (1995) - Jun 14, 2010 |
| 77 | Pirates of Silicon Valley (1999) - Jun 14, 2010 |
| 78 | Track Down (2000) - Jun 14, 2010 |
| 69 | The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) - Jun 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |