Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ColKnilch
Movie Buff - 428 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2008
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Hard Boiled (1992) - Apr 26, 2008
78 Patriot Games (1992) - Apr 25, 2008
84 American History X (1998) - Apr 25, 2008
81 Blade (1998) - Apr 25, 2008
82 Blade II (2002) - Apr 25, 2008
83 Tears of the Sun (2003) - Apr 25, 2008
45 Dante's Peak (1997) - Apr 25, 2008
49 2 Fast 2 Furious (2003) - Apr 25, 2008
73 Snakes on a Plane (2006) - Apr 25, 2008
72 Mission: Impossible (1996) - Apr 25, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ColKnilch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?