![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Colinzealuk | |
![]() |
Movie Buff - 420 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2006
Location: UK
|
|
Bio: No information
| |

| 74 T7 | The Fugitive (1993) - May 20, 2013 |
| 59 T3 | Evan Almighty (2007) - May 20, 2013 |
| 77 T8 | Star Trek Into Darkness (2013) - May 17, 2013 |
| 61 T3 | Fast Girls (2012) - May 07, 2013 |
| 57 T2 | Man on a Ledge (2012) - May 07, 2013 |
| 30 T1 | Chernobyl Diaries (2012) - Apr 29, 2013 |
| 5 T1 | Evil Dead (2013) - Apr 18, 2013
"Terrible. I expect it to make a fortune and spawn half a dozen sequels."
|
| 74 T7 | Trance (2013) - Mar 27, 2013 |
| 60 T3 | The Proposal (2009) - Mar 23, 2013 |
| 71 T6 | Red Dragon (2002) - Mar 08, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,054,000 Movie Rankings and Counting... |