![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ColonelTigh | |
![]() |
Cinema Addict - 1996 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | Take Shelter (2011) - Feb 07, 2012 |
| 94 | Dog Star Man: Part IV (1964) - Feb 07, 2012 |
| 95 | Dog Star Man: Part III (1964) - Feb 07, 2012 |
| 94 | Dog Star Man: Part II (1963) - Feb 07, 2012 |
| 75 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 07, 2012 |
| 94 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 06, 2012 |
| 92 | Akira (1988) - Feb 06, 2012 |
| 95 | Le Trou (1960) - Feb 03, 2012 |
| 50 | War Horse (2011) - Jan 31, 2012 |
| 90 | Bridesmaids (2011) - Jan 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |