![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Colsen | |
![]() |
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Shutter Island (2010) - Aug 07, 2010 |
| 96 | Inception (2010) - Aug 07, 2010 |
| 94 | Goodfellas (1990) - May 27, 2010 |
| 88 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 28, 2009 |
| 88 | Rushmore (1998) - Dec 28, 2009 |
| 90 | 3:10 to Yuma (2007) - Dec 28, 2009 |
| 86 | Happy, Texas (1999) - Dec 28, 2009 |
| 83 | Mulholland Drive (2001) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Big (1988) - Dec 28, 2009 |
| 90 | Rocky (1976) - Dec 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |