![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Colsophnel | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2010
Location: Lynchburg, VA, USA
|

| 70 | Aladdin: The Return of Jafar (1994) - Sep 14, 2011 |
| 90 | Air Force One (1997) - Sep 14, 2011 |
| 86 | Adventureland (2009) - Sep 14, 2011 |
| 80 | The Addams Family (1991) - Sep 14, 2011 |
| 82 | Addams Family Values (1993) - Sep 14, 2011 |
| 85 | 101 Dalmatians (1996) - Sep 14, 2011 |
| 75 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Anne of Green Gables: The Sequel (1987) - Sep 14, 2011 |
| 74 | Anne of Green Gables (1985) - Sep 14, 2011 |
| 93 | Pearl Harbor (2001) - Jun 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |