![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Colt | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2009
Location: Brazil
|

| 96 | Once Upon a Time in the West (1968) - Nov 25, 2009 |
| 82 | The Hurt Locker (2009) - Nov 25, 2009 |
| 12 | Seven Pounds (2008) - Nov 25, 2009 |
| 92 | The Lion King (1994) - Nov 25, 2009 |
| 91 | L'Âge d'or (1930) - Nov 25, 2009 |
| 84 | Babel (2006) - Nov 25, 2009 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Nov 25, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Nov 25, 2009 |
| 40 | The Village (2004) - Nov 25, 2009 |
| 78 | Leaving Las Vegas (1995) - Nov 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |