![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Coltaine | |
![]() |
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2007
Location: Germany
|

| 5 | The Sound of Music (1965) - Apr 24, 2011 |
| 75 | Zombieland (2009) - Apr 11, 2011 |
| 61 | The Last Airbender (2010) - Apr 11, 2011 |
| 68 | The Scorpion King (2002) - Apr 11, 2011 |
| 81 | Infernal Affairs (2002) - Apr 11, 2011 |
| 35 | Ghosts of Mars (2001) - Apr 11, 2011 |
| 73 | The Crazies (1973) - Apr 11, 2011 |
| 70 | Godzilla: Final Wars (2004) - Apr 11, 2011 |
| 30 | Jonah Hex (2010) - Apr 11, 2011 |
| 65 | The A-Team (2010) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |