Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Coltraned
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Oct 9, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Shakespeare in Love (1998) - Oct 09, 2009
85 Mystic River (2003) - Oct 09, 2009
90 Schindler's List (1993) - Oct 09, 2009
40 Independence Day (1996) - Oct 09, 2009
100 Pulp Fiction (1994) - Oct 09, 2009
100 A Clockwork Orange (1971) - Oct 09, 2009
80 I Am Legend (2007) - Oct 09, 2009
50 The Day After Tomorrow (2004) - Oct 09, 2009
85 Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 09, 2009
95 The Sting (1973) - Oct 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Coltraned. Why not go rank more films, then come back and check it out again?