Conan

conan
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2012
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 31% The Mummy (1999) - Rated 20 Oct 2012
85 75% The Beastmaster (1982) - Rated 30 Sep 2012
90 87% Schindler's List (1993) - Rated 23 Sep 2012
80 62% Enemy at the Gates (2001) - Rated 23 Sep 2012
70 50% Sherlock Holmes (2009) - Rated 23 Sep 2012
60 31% Kull the Conqueror (1997) - Rated 23 Sep 2012
10 3% Junior (1994) - Rated 23 Sep 2012
45 15% Predator (1987) - Rated 23 Sep 2012
70 50% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 23 Sep 2012
60 31% Green Street Hooligans (2005) - Rated 23 Sep 2012