Conner42

conner42
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A love for movies and arbitrarily ranking movies.

more Recent Ratings

60 11% Song of the Sea (2014) - Rated 01 Mar 2015
90 71% The Matrix (1999) - Rated 01 Mar 2015
90 71% Selma (2014) - Rated 28 Feb 2015
90 71% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 28 Feb 2015
95 86% 12 Years a Slave (2013) - Rated 28 Feb 2015
85 59% Skyfall (2012) - Rated 28 Feb 2015
95 86% Spider-Man 2 (2004) - Rated 28 Feb 2015
80 46% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 28 Feb 2015
90 71% Batman Begins (2005) - Rated 28 Feb 2015
20 3% American Sniper (2014) - Rated 28 Feb 2015