![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Conrad | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: USA
|

| 10 | Caddyshack (1980) - Aug 17, 2010 |
| 60 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 17, 2010 |
| 50 | Liar Liar (1997) - Aug 17, 2010 |
| 10 | The Graduate (1967) - Aug 17, 2010 |
| 85 | North by Northwest (1959) - Aug 17, 2010 |
| 76 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 17, 2010 |
| 40 | Conan the Destroyer (1984) - Aug 17, 2010 |
| 90 | The Queen (2006) - Aug 17, 2010 |
| 75 | High Noon (1952) - Aug 17, 2010 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Aug 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |