![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ConradGamma | |
![]() |
Chao - 546 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: Dublin, Dublin, Ireland
|
|
Bio: I'm a dude. A dude with a dream.
| |

| 62 T7 | Cloud Atlas (2012) - May 07, 2013 |
| 62 T7 | The Sessions (2012) - May 07, 2013 |
| 71 T8 | Warm Bodies (2013) - Apr 12, 2013 |
| 58 T6 | The Incredible Burt Wonderstone (2013) - Mar 23, 2013 |
| 74 T9 | Silver Linings Playbook (2012) - Mar 12, 2013 |
| 81 T10 | J. Edgar (2011) - Feb 23, 2013 |
| 47 T5 | Steel Magnolias (1989) - Feb 02, 2013 |
| 74 T9 | White Lightnin' (2008) - Feb 01, 2013 |
| 1 T1 | Resurrection Mary (2007) - Feb 01, 2013 |
| 40 T4 | Hostel: Part III (2011) - Jan 28, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |