![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CoolHandTim | |
![]() |
Film Freak - 574 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Seven Brides for Seven Brothers (1954) - Oct 02, 2007 |
| 88 | Charlie's Angels (2000) - Oct 01, 2007 |
| 85 | Money Talks (1997) - Sep 28, 2007 |
| 89 | X2: X-Men United (2003) - Sep 27, 2007 |
| 80 | Die Another Day (2002) - Sep 27, 2007 |
| 88 | Desperate Measures (1998) - Sep 27, 2007 |
| 86 | The Mask (1994) - Sep 27, 2007 |
| 75 | Prozac Nation (2001) - Sep 27, 2007 |
| 90 | Clifford (1994) - Sep 27, 2007 |
| 80 | The Reaping (2007) - Sep 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |