Coolhanduc88

coolhanduc88
Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 08 Jan 2013
50 3% Inspector Gadget (1999) - Rated 08 Jan 2013
99 99% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Jan 2013
80 37% Alice in Wonderland (1951) - Rated 08 Jan 2013
40 2% Aeon Flux (2005) - Rated 08 Jan 2013
20 0% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Rated 08 Jan 2013
98 98% Breaking the Waves (1996) - Rated 08 Jan 2013
90 80% Cigarettes & Coffee (1993) - Rated 08 Jan 2013
92 86% Hard Eight (1996) - Rated 08 Jan 2013
94 91% That Moment: Magnolia Diary (2000) - Rated 08 Jan 2013