![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Coraniaid | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Virginia, USA
|

| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Shoot 'Em Up (2007) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Maverick (1994) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Dazed and Confused (1993) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Flash Gordon (1980) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Labyrinth (1986) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Léon: The Professional (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |