![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CorduroyBoy | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2011
Location: USA
|

| 80 | Shivers (1975) - Jul 17, 2011 |
| 80 | Scanners (1981) - Jul 17, 2011 |
| 95 | Videodrome (1983) - Jul 17, 2011 |
| 95 | The Fly (1986) - Jul 17, 2011 |
| 93 | Dead Ringers (1988) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Naked Lunch (1991) - Jul 17, 2011 |
| 66 | Crash (1996) - Jul 17, 2011 |
| 68 | Spider (2002) - Jul 17, 2011 |
| 68 | eXistenZ (1999) - Jul 17, 2011 |
| 70 | A History of Violence (2005) - Jul 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |