![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Corkigabu | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2008
Location: USA
|

| 90 | About a Boy (2002) - Aug 18, 2008 |
| 85 | Life of Brian (1979) - Aug 18, 2008 |
| 40 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Aug 18, 2008 |
| 90 | Casablanca (1942) - Aug 18, 2008 |
| 90 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 18, 2008 |
| 75 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 18, 2008 |
| 85 | The Color Purple (1985) - Aug 18, 2008 |
| 85 | Muriel's Wedding (1994) - Aug 18, 2008 |
| 90 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 18, 2008 |
| 0 | Blue Velvet (1986) - Aug 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |