Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
CosmicPal
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Tampa, FL, USA
Recent Rankings
88 Heat (1995) - Feb 12, 2012
75 Meet the Parents (2000) - Feb 12, 2012
70 Friday the 13th (1980) - Feb 12, 2012
86 Pan's Labyrinth (2006) - Aug 18, 2009
70 High Fidelity (2000) - Aug 18, 2009
85 Old School (2003) - Aug 18, 2009
84 Dead Poets Society (1989) - Aug 18, 2009
90 The Godfather (1972) - Aug 18, 2009
85 Aliens (1986) - Aug 18, 2009
83 Raising Arizona (1987) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CosmicPal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?