![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CourtC777 | |
![]() |
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: north providence, rhode island, USA
|

| 25 | Raging Bull (1980) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Frankenweenie (1984) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Benny & Joon (1993) - Aug 18, 2007 |
| 80 | 1408 (2007) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Blood and Chocolate (2007) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Dracula: Dead and Loving It (1995) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Helter Skelter (2004) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Wolf (1994) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Jabberwocky (1977) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Cat's Eye (1985) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |