![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Courtcbd802 | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2010
Location: Rhode Island, USA
|

| 92 | Mid-August Lunch (2008) - Oct 27, 2011 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Oct 27, 2011 |
| 97 | Alamar (2009) - Oct 27, 2011 |
| 92 | Away We Go (2009) - Oct 27, 2011 |
| 97 | Mary and Max (2009) - Oct 27, 2011 |
| 89 | Together (2000) - Oct 27, 2011 |
| 95 | Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Oct 27, 2011 |
| 95 | Barking Dogs Never Bite (2000) - Oct 27, 2011 |
| 93 | Howl's Moving Castle (2004) - Oct 27, 2011 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Oct 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |