![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Coverstone | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2011
Location: USA
|

| 50 | Spider-Man 2 (2004) - Nov 20, 2011 |
| 90 | Remember the Titans (2000) - Nov 20, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 20, 2011 |
| 100 | Groundhog Day (1993) - Nov 20, 2011 |
| 90 | Evita (1996) - Nov 20, 2011 |
| 85 | A Christmas Story (1983) - Nov 20, 2011 |
| 55 | Forrest Gump (1994) - Nov 20, 2011 |
| 80 | Goodfellas (1990) - Nov 20, 2011 |
| 85 | Batman (1989) - Nov 20, 2011 |
| 75 | The Perfect Storm (2000) - Nov 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |