![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CptFantastic | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: May 16, 2010
Location: St. John's, NL, Canada
|

| 85 | Being John Malkovich (1999) - May 16, 2010 |
| 90 | Adaptation. (2002) - May 16, 2010 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 16, 2010 |
| 95 | Synecdoche, New York (2008) - May 16, 2010 |
| 100 | American Beauty (1999) - May 16, 2010 |
| 65 | Ocean's Thirteen (2007) - May 16, 2010 |
| 60 | The Animatrix (2003) - May 16, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - May 16, 2010 |
| 85 | Memento (2001) - May 16, 2010 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |