![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Craicfox | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Tropic Thunder (2008) - Mar 10, 2009 |
| 90 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Mar 10, 2009 |
| 64 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Mar 10, 2009 |
| 65 | The Matrix (1999) - Mar 10, 2009 |
| 74 | Newsies (1992) - Mar 10, 2009 |
| 88 | Apocalypto (2006) - Mar 10, 2009 |
| 81 | The Sasquatch Gang (2006) - Mar 10, 2009 |
| 92 | Saving Grace (2000) - Mar 10, 2009 |
| 90 | Fargo (1996) - Mar 10, 2009 |
| 76 | Juno (2007) - Mar 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |