CraigAD

craigad
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 51% Ice Age (2002) - Rated 16 Feb 2007
77 80% Poltergeist (1982) - Rated 16 Feb 2007
46 26% Phone Booth (2003) - Rated 16 Feb 2007
73 74% Vertigo (1958) - Rated 16 Feb 2007
78 84% Back to the Future (1985) - Rated 16 Feb 2007
55 46% King Kong (2005) - Rated 16 Feb 2007
76 77% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 16 Feb 2007
33 13% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 16 Feb 2007
91 99% Goodfellas (1990) - Rated 16 Feb 2007
38 17% Mission: Impossible (1996) - Rated 16 Feb 2007