![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Crapflinger | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: May 26, 2010
Location: USA
|

| 90 | Nacho Libre (2006) - May 26, 2010 |
| 85 | Top Gun (1986) - May 26, 2010 |
| 80 | Shallow Hal (2001) - May 26, 2010 |
| 95 | Dirty Harry (1971) - May 26, 2010 |
| 75 | Toys (1992) - May 26, 2010 |
| 90 | Matchstick Men (2003) - May 26, 2010 |
| 100 | How the Grinch Stole Christmas! (1966) - May 26, 2010 |
| 80 | Matilda (1996) - May 26, 2010 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - May 26, 2010 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - May 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |