![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Crazafied | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|

| 0 | Dudley Do-Right (1999) - Oct 26, 2009 |
| 90 | Zombieland (2009) - Oct 26, 2009 |
| 90 | District 9 (2009) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 05, 2009 |
| 0 | Watchmen (2009) - Aug 31, 2009 |
| 80 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Aug 31, 2009 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 31, 2009 |
| 90 | K-PAX (2001) - Aug 31, 2009 |
| 75 | The Last House on the Left (2009) - Aug 31, 2009 |
| 90 | The Island (2005) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |