![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cris Martins | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2008
Location: Curitiba, ParanĂ¡, Brazil
|

| 70 | Max Payne (2008) - Mar 23, 2009 |
| 80 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Mar 23, 2009 |
| 100 | [Rec] (2007) - Mar 23, 2009 |
| 100 | Watchmen (2009) - Mar 23, 2009 |
| 83 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Oct 31, 2008 |
| 78 | Murder on the Orient Express (1974) - Oct 31, 2008 |
| 75 | The Stand (1994) - Oct 31, 2008 |
| 85 | Desperation (2006) - Oct 31, 2008 |
| 80 | P.S. I Love You (2007) - Oct 31, 2008 |
| 78 | First Daughter (2004) - Jun 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |