Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cristhiane
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2009
Recent Rankings
90 Oldboy (2003) - Sep 18, 2009
99 The Untouchables (1987) - Sep 03, 2009
98 Y Tu Mamá También (2001) - Sep 03, 2009
96 Say Anything... (1989) - Sep 03, 2009
6 Godzilla (1998) - Sep 03, 2009
3 Urban Legend (1998) - Sep 03, 2009
1 The Sweetest Thing (2002) - Sep 03, 2009
98 The Exterminating Angel (1962) - Sep 03, 2009
98 Slumdog Millionaire (2008) - Sep 03, 2009
100 Shallow Grave (1994) - Sep 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cristhiane. Why not go rank more films, then come back and check it out again?